Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідПонеділок, 21.08.2017, 05:34



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть школу Ліцей
Всього відповідей: 1492
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 10 » Вітаємо переможців
12:48
Вітаємо переможців

Вітаємо!!!

В період з 11 листопада по 26 листопада  в навчальному закладі пройшла Мала олімпіада з української мови, математики, природознавства, англійської мови та Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика.

В Малій олімпіаді взяли участь 149 учнів. Дякуємо вчителям, батькам за підготовку учнів до олімпіад.

Вітаємо переможців!

ВІТАЄМО

переможців та призерів

І етапу

 Міжнародного конкурсу знавців української мови

 ім. П.Яцика

І місце

Редька Віра (4-А)

Водзінська Марія (3-А)

ІІ місце

Охремчук Олександр (4-А)

Линник Крістіна (4-А)

Корицька Кароліна (4-А)

Філіпчук Дарина (4-А)

Захарієва Уляна (3-А)

Мартинюк Дар'я (3-А)

Павлючик Ольга (3-В)

ІІІ місце

Колба Аніта (4-Б)

Царик Яна (4-В)

Підлипна Вікторія (3-Б)

Бондарчук Єлизавета (3-В)

                                             Журі конкурсу   

 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з української мови

І місце

Охремчук Олександр (4-А клас)

Водзінська Марія (3-А клас)

Половюк Марія (3-А клас)

Блінда Діана (3-В клас)

Слюсар Луіза (2-А клас)

Шевчук Микола (2-В клас)

ІІ місце

Редька Віра (4-А клас)

Линник Крістіна (4-А)

Козлик Вікторія (4-В клас)

Захарієва Уляна (3-А клас)

Лахай Ольга (3-А клас)

Куліш Владислав (2-А клас)

Краснолуцький Олександр (2-В клас)

ІІІ місце

Корицька Кароліна (4-А клас)

Сидорчук Олександра (4-Б клас)

Лук'янчук Олександра (4-В клас)

Царик Яна (4-В клас)

Мартинюк Дар'я (3-А клас)

Підлипна Вікторія (3-Б клас)

Бондарчук Єлизавета (3-В клас)

Боднар Арсен (2-Б клас)

Сірий Роман (2-В клас)

                                                         Журі конкурсу        

 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з математики

І місце

Охремчук Олександр (4-А клас)

Солодкий Артем (3-А клас)

Слюсар Луіза (2-А клас)

Боднар Арсен (2-Б клас)

ІІ місце

Шлапак Дмитро (4-В)

Власюк Ярослав (4-В)

Лук'янчук Олександра (4-В клас)

Бариш Тарас (3-А)

Сорочан Орест (3-А)

Підлипна Вікторія (3-Б клас)

Строюк Олександра (2-А)

Пушкарук Олесь (2-А)

Краснолуцький Олександр (2-В клас)

ІІІ місце

Азаренкова Діана (4-А)

Корицька Кароліна (4-А клас)

Колба Аніта (4-Б)

Водзінська Марія (3-А клас)

Мойсішин Ярослав (3-Б)

Білас Ілля (3-В)

Ворощук Галина (2-Б)

Сірий Роман (2-В)

Степанець Володимир (2-В)

                                                         Журі конкурсу        

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з природознавства

 

І місце

Охремчук Олександр (4-А клас)

Линник Крістіна (4-А клас)

 

ІІ місце

Редька Віра (4-А клас)

Стеценко Андрій (4-А клас)

Азаренкова Діана (4-А клас)

 

ІІІ місце

Милюшин Артем (4-А клас)

Сукач Богдан (4-Б клас)

Шлапак Дмитро (4-В клас)

                                                         Журі конкурсу

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з англійської мови

 

І місце

Гаврилюк Богдан (4-В клас)

Гев'як Валерія (4-В клас)

 

ІІ місце

Козак Поліна (4-Б клас)

Сидорчук Олександра (4-Б клас)

 

ІІІ місце

Гарбарець Владислав (4-А клас)

Стеценко Андрій(4-А клас)

Колба Аніта (4-Б клас)

                                                         Журі конкурсу

       

        

Переглядів: 414 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Горбатюка,61,
тел./ф.:8(03840) 4-07-78,

e-mail:nvk1sh_licey@i.ua

Партнери
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz