Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 18.08.2017, 15:39



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть школу Ліцей
Всього відповідей: 1492
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 1 » Вітаємо
08:30
Вітаємо

Вітаємо переможців конкурсів та олімпіад!!! 

Переможця ІІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови

І місце Кочергіна Інна, І-А/Г

та її наставника Кочергіну Л.М.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ІІ місце  Шамрелюк Владислав, І-А/Г

та його наставника Турлук Т.І.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

ІІ місце Цвіль Віктор, 9-Б

та його наставника Кирилюк Л.В.

 

Переможця ІІІ етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

І місце Кочергіна Інна, І-А/Г

та її наставника Кочергіну Л.М.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ІІ місце  Романець Андрій, ІІ-В/І

ІІІ місце  Строюк Богдан, ІІ-В/І

Кутасєвіч Максим, ІІ-В/І

Зеленко Максим, І-В/І

Федорко Андрій, 8-Б

Цвіль Віктор, 9-Б

та їх наставників Колісецького В.І. та Воронова В.О.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ІТ

ІІ місце  Вознюк Богдан, ІІ-В/І

Заєць Аліса, І-В/І

та їх наставника Колісецького В.І.

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

І місце  Івасюк Арсентій, ІІ-В/І

ІІ місце  Гранатир Ігор, І-В/І

та їх наставника Білецьку Н.С.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ІІІ місце  Паєвський Дмитро, 9-А

та його наставника Ободянського В.В.

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ІІ місце  Лобай Вікторія, ІІ-А/Г

ІІІ місце  Новак Анастасія, ІІ-А/Г

та їх наставників Кочергіну Л.М. і Гуменну Л.С.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІІ місце  Гранатир Ігор, І-В/І

та його наставника Свентозельську Т.П.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

І місце  Кочергіна Інна, І-А/Г

ІІ місце  Стьопич Ольга, ІІ-В/І

та їх наставників Дацко Л.Я. і Івасюк Н.Г.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ІІ місце  Порубенська Аліна, І-В/І

ІІІ місце  Безкоровайна Мирослава, 9-А

та їх наставників Савчук А.В., Косік М.В., Новікову Н.А.

 

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

ІІ місце  Майдачевська Анастасія, І-А/Г

та її наставника Сідлецьку М.Б.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце  Паєвський Дмитро, 9-А

та його наставника Горбань Н.К.

 

Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології

ІІІ місце Стьопич Ольга, ІІ-В/І

та її наставника Білецьку Н.С.

 

 

Бажаємо успіхів у майбутніх випробуваннях!

Педагогічний,

учнівський та                                                              батьківський колективи

Переглядів: 69 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2  
INTERNET BAZI http://goo.gl/mKWJPn

1  
Молодці! Пишаємося нашою юною елітою))) Успіхів вам у подальших випробуваннях!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Горбатюка,61,
тел./ф.:8(03840) 4-07-78,

e-mail:nvk1sh_licey@i.ua

Партнери
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz