Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 21.07.2017, 13:40



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть школу Ліцей
Всього відповідей: 1486
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Вітаємо
21:08
Вітаємо

ВІТАЄМО

переможців та призерів 

В період з 9 листопада по 24 листопада  в навчальному закладі пройшла Мала олімпіада з української мови, математики, природознавства, англійської мови та Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика.

В Малій олімпіаді взяли участь 150 учнів. Дякуємо вчителям, батькам за підготовку учнів до олімпіад.

переможців та призерів

І етапу  Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П.Яцика 

І місце

Водзінська Марія (4-А)

Куліш Владислав (3-А)

ІІ місце

Захарієва Уляна (4-А)

Лахай Ольга (4-А)

Заєць Софія (4-А)

Підлипна Вікторія (4-Б)

Блінда Діана (4-В)

Слюсар Луїза (3-А)

Боднар Арсен (3-Б)

Шевчук Микола (3-В)

Краснолуцький Олександр (3-В)

ІІІ місце

Тимощук Марія (4-А)

Воронюк Анастасія (4-А)

Скрипак Ангеліна (4-Б)

Строюк Олександра (3-А)

Сідлецька Вікторія (3-Б)

Сірий Роман (3-В)

                                             Журі конкурсу   

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади з української мови

І місце

Якобчук Марина (2-В)

Охота Катерина  (3-Б)

Водзінська Марія (4-А клас)

ІІ місце

Ворощук Анна (2-А)

Гончарук Юлія (2-В)

Кондратюк Вікторія (2-В)

Боднар Арсен (3-Б)

Шевчук Микола (3-В)

Бондарчук Єлизавета (4-В)

Павлючик Ольга (4-В)

ІІІ місце

Касянчуке Тетяна (2-А)

Степанюк Олександра (2-Б)

Редька Анастасія (2-Б)

Лисун Катерина (2-В)

Слюсар Луіза (3-А)

Говтвян Оксана (3-Б)

Підлипна Вікторія (4-Б)

Порецька Дарія (4-В)

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади з математики

І місце

Демчук Олександр (2-А)

Косовська Вікторія (2-Б)

Слюсар Луіза (3-А)

Водзінська Марія (4-А)

ІІ місце

Бабкіна Дарина (2-Б)

Славецький Дмитро (3-А)

Шевчук Микола (3-В)

Захарієва Уляна (4-А)

Безпальчук Віталій (4-А)

Лахай Ольга (4-А)

ІІІ місце

Нечипорук Людмила (2-А)

Степанюк Олександр (2-Б)

Гончарук Юлія (2-В)

Строюк Олександра (3-А)

Боднар Арсен (3-Б)

Краснолуцький Олександр (3-В)

Підлипна Вікторія (4-Б)

Чорноус Артем (4-Б)

Наконечний Дмитро (4-Б)

Бондарчук Єлизавета  (4-В)

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади з англійської мови

І місце

Водзінська Марія (4-А)

Солодкий Артем (4-А)

Олійник Петро (4-В)

ІІ місце

Захарієва Уляна  (4-А)

Гучинський Микита (4-Б)

Блінда Діана (4-В)

ІІІ місце

Пушкарук Валерія (4-А)

Капиця Олександр (4-А)

Сорочан Орест (4-А)

Бариш Тарас (4-А)

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади з природознавства

І місце

Лихобаба Олександра (4-А)

Заєць Софія (4-А)

Бариш Тарас (4-А)

Рочева Софія (4-В)

ІІ місце

Мойсішин Ярослав (4-Б)

Блінда Діана (4-В)

ІІІ місце

Ажнюк Ігор (4-Б)

Стародубов Богдан (4-В)

 

                             Журі конкурсу    

Переглядів: 111 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Горбатюка,61,
тел./ф.:8(03840)5-10-42,

e-mail:nvk1sh_licey@i.ua

Партнери
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz