Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідВівторок, 26.09.2017, 01:28



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть школу Ліцей
Всього відповідей: 1500
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Грудень » 6 » Результати Малих олімпіад в початковій школі
18:10
Результати Малих олімпіад в початковій школі

Результати Малих олімпіад в початковій школі

 

     З 07.11.12р. по 21.11 12р. в НВК №1 пройшла Мала олімпіада з предметів: українська мова, математика, природознавство, англійська мова.

     В Малій олімпіаді взяло участь 157 учнів.

Результати олімпіади з української мови:

І місце

Майданець-Ковальчук Віталій (2-А)

Оніщук Олександр (2-В)

Манетіна Дарія (3-А)

Збаравська Вікторія (3-В)

Кухарчук Анна (4-А)

ІІ місце

Камак Сергій (2-А)

Слісарчук Катерина (2-В)

Марчук Яна (3-А)

Бабась Марія (3-А)

Барон Маргарита (4-Б)

Яковлєв Артем (4-В)

ІІІ місце

Порубенська Вероніка (2-А)

Петрова Катерина (2-Б)

Чешко Дарія (2-Б)

Перехристюк Дарина (3-Б)

Корнійчук Максим (3-В)

Зайко Анна (4-А)

Кахній Сергій (4-А)

Коваль Олена (4-Б)

Ярощук Діана (4-В)

Бухенко Олег (4-Г)

Результати олімпіади з математики:

І місце

Майданець-Ковальчук Віталій (2-А)

Оніщук Олександр (2-В)

Збаравська Вікторія (3-В)

Федорко Андрій (4-В)

ІІ місце

Касянчук Ольга (2-Б)

Чешко Дарія (2-Б)

Бабась Марія (3-А)

Олійник Дмитро (3-В)

Щербан Петро (4-А)

Муштин Олександр (4-В)

ІІІ місце

Вакалюк Марія (2-А)

Петрова Катерина (2-Б)

Яремчук Дарина (2-В)

Марчук Яна (3-А)

Перехристюк  Дарина (3-Б)

Корнійчук Максим (3-В)

Демчук Віктор (4-Б)

Солдатов Максим (4-Г)

Результати олімпіади з природознавства:

І місце

Яковлєв Артем (4-В)

ІІ місце

Кухарчук Анна (4-А)

Демчук Віктор (4-Б)

ІІІ місце

Камфорович Данило (4-Б)

Федорко Андрій (4-В)

Результати олімпіади з англійської мови:

І місце

Супрун Катерина (4-А)

Подригун Аріна (4-А)

ІІ місце

Блінда Ірина (4-А)

Балашов Максим (4-Б)

Бухенко Олег (4-Г)

ІІІ місце

Трофімчук Іван (4-А)

Парфенюк Валерія (4-А)

Чешко Марія (4-Б)

Іванюк Ярослав (4-Б)

Лінник Анна (4-Б)

Результати ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови

ім. П.Яцика:

І місце

Бабась Марія (3-А)

Супрун Катерина (4-А)

ІІ місце

Марчук Яна (3-А)

Манетіна Дарія (3-А)

Оніщук Анастасія (3-В)

Кахній Сергій (4-А)

Яковлєв Артем (4-В)

ІІІ місце

Романюк Надія (3-А)

Колісецький Іван (3-А)

Остапчук Софія (3-Б)

Збаравська Вікторія (3-В)

Кухарчук Анна (4-А)

Лукащук Олександра (4-А)

Барон Маргарита (4-Б)

Демчук Віктор (4-Б)

Муштин Олександр (4-В)

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІІ Міжнародного коункурсу знавців української мови Супрун Катерину (4-А), Бабась Марію (3-А) та їх наставників Уткіну Н.П. і Губкевич Т.С.

 

Бажаємо переможцям ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови  ім. П.Яцика успіхів в ІІІ етапі конкурсу

 

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Переглядів: 607 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Горбатюка,61,
тел./ф.:8(03840) 4-07-78,

e-mail:nvk1sh_licey@i.ua

Партнери
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz