Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 22.09.2017, 09:22



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть школу Ліцей
Всього відповідей: 1499
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Грудень » 22 » Початкова школа: Вітаємо переможців
16:59
Початкова школа: Вітаємо переможців

В період з 18 листопада по 5 грудня в навчальному закладі пройшла Мала олімпіада з української мови, математики, природознавства, англійської мови та Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика.

В Малій олімпіаді взяли участь 150 учнів. Дякуємо вчителям, батькам за підготовку учнів до олімпіад.

ВІТАЄМО

переможців та призерів

І етапу

 Міжнародного конкурсу знавців української мови

 ім. П.Яцика

І місце

Охремчук Олександр (3-А)

Яремчук Дарина (4-В)

ІІ місце

Сидорчук Олексадра (3-Б)

Козлик Вікторія (3-В)

Касянчук Ольга (4-Б)

Слісарчук Катерина (4-В)

ІІІ місце

Корицька Кароліна (3-А)

Матвійчук Анастасія (3-А)

Майданець Віталій (4-А)

Чешко Дарія (4-Б)

Вінярська Юлія (4-Б)

Журі конкурсу 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з української мови

І місце

Лисенко Денис (2-Б клас)

Мойсішин Ярослав (2-Б клас)

Сидорчук Олександра (3-Б клас)

Березка Наталія (4-А клас)

ІІ місце

Захарієва Уляна (2-А клас)

Тимощук Марія (2-А клас)

Підлипна Вікторія (2-Б клас)

Стародубов Богдан (2-В клас)

Охремчук Олександр (3-А клас)

Корицька Кароліна (3-А клас)

Сукач Богдан (3-Б клас)

Михальчук Владислава (3-В клас)

Вінярська Юлія (4-Б клас)

Яремчук Дарина (4-В клас)

ІІІ місце

Мартинюк Дар'я (2-А клас)

Шобанова Діана (2-Б клас)

Тимчук Вікторія (3-А клас)

Майданець Віталій (4-А клас)

Порубенська Вероніка (4-А клас)

Касянчук Ольга (4-Б клас)

Чешко Дарія (4-Б клас)

 Журі конкурсу 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з природознавства

І місце

Майданець Віталій (4-А клас)

ІІ місце

Вакалюк Марія (4-А клас)

Камак Сергій (4-А клас)

Багінський Максим (4-В клас)

ІІІ місце

Мінчук Олексій (4-А клас)

Свєшнікова Валентина (4-Б клас)

Касянчук Ольга (4-Б клас)

Слісарчук Катерина (4-В клас)

 Журі конкурсу

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з математики

І місце

Солодкий Артем (2-А клас)

Водзінська Марія (2-А клас)

Зарудзей Марина (3-А клас)

Матвійчук Анастасія (3-А клас)

Порубенська Вероніка (4-А клас)

Петрова Катерина (4-Б клас)

ІІ місце

Власюк Ілля (2-А клас)

Наконечний Дмитро (2-Б клас)

Лисенко Денис (2-Б клас)

Стеценко Андрій (3-А клас)

Сидорчук Олександра (3-Б клас)

Майданець Віталій (4-А клас)

ІІІ місце

Бариш Тарас (2-А клас)

ШлапакДмитро (3-Б клас)

Лук'янчук Олександра (3-Б клас)

Вакалюк Мар'я (4-А клас)

Слісарчук Катерина (4-В клас)

Архип'юк Катерина (4-В клас)

 Журі конкурсу 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з англійської мови

І місце

Порубенська Вероніка (4-А клас)

ІІ місце

Березка Наталія (4-А клас)

Майданець Віталій (4-А клас)

Касянчук Ольга (4-Б клас)

ІІІ місце

Мінчук Олексій (4-А клас)

 Журі конкурсу

 

 

Переглядів: 327 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Горбатюка,61,
тел./ф.:8(03840) 4-07-78,

e-mail:nvk1sh_licey@i.ua

Партнери
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz