Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідНеділя, 16.12.2018, 19:03



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть школу Ліцей
Всього відповідей: 1655
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Мала Олімпіада
22:52
Мала Олімпіада

В період з 9 листопада по 22 листопада  в навчальному закладі пройшла Мала олімпіада з української мови, математики, природознавства, англійської мови, основ здоров’я та Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика.

   В Малій олімпіаді взяли участь 124 учні. Дякуємо вчителям, батькам за підготовку учнів до олімпіад.

    Вітаємо переможців!

 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

І етапу  Міжнародного конкурсу

з української мови

 ім. П.Яцика

І місце

Колоднюк Софія (3-А)

Кондратюк Вікторія (4-В)

ІІ місце

Ямпольська Наталія (3-А)

Гнатюк Софія (3-А)

Літвін Зоряна (3-А)

Костюк Ангеліна (3-Б)

Касянчук Тетяна (4-А)

Демчук Олександр (4-А)

ІІІ місце

Лінник Максим (3-А)

Корнійчук Назар (3-А)

Гунько Тимофій (3-В)

Нечипорук Людмила (4-А)

Косовська Вікторія (4-Б)

Якобчук Марина (4-В)

                                             Журі конкурсу   

 

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади

з української мови

І місце

Охремчук Катерина (2-А)

Ямпольська Наталія (3-А)

Літвін Зоряна (3-А)

Якобчук Марина (4-В)

Лисун Катерина (4-В)

ІІ місце

Квітка Олександра (2-А)

Веремійчук Лілія (2-А)

Туринський Захарій (2-Б)

Колоднюк Софія (3-А)

Калинікович Володимир (3-В)

Демчук Олександр (4-А)

Касянчук Тетяна (4-А)

Нечипорук Людмила (4-А)

Кондратюк Вікторія (4-В)

Бабкіна Дарина (4-В)

ІІІ місце

Мельник Богдана (2-А)

Мартинюк Марія (2-А)

Колеснік Макар (2-Б)

Смірнов Назар (2-В)

Кукалець Ангеліна (2-В)

Панзига Владислава (3-А)

Солецький Даніїл (3-Б)

Савіцька Дар’я (3-В)

Шуляк Вадим (4-А)

Редька Анастасія (4-Б)

Степанюк Олександра (4-Б)

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади

з основ здоров’я

І місце

Попович Тімур (4-А)

ІІ місце

Нечипорук Людмила (4-А)

Меленчук Вадим (4-Б)

Гордилюк Аліна (4-В)

ІІІ місце

Демчук Олександр (4-А)

Косовська Вікторія (4-Б)

Бабкіна Дарина (4-В)

ВІТАЄМО

переможців та призерів Малої олімпіади

з природознавства

І місце

Бабкіна Дарина (4-В)

ІІ місце

Касянчук Тетяна (4-А)

Гой Дарина (4-Б)

Середюк Ярослав (4-В)

Ліпчук Богдана (4-В)

ІІІ місце

Нечипорук Людмила (4-А)

Попович Тімур (4-А)

Демчук Олександр (4-А)

Косовська Вікторія (4-Б)

Багрій Дарія (4-В)

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з математики

І місце

Водзінський Марк (2-А)

Кривий Назар (3-А)

Кушнір Вікторія (3-А)

Гончарук Юлія (4-В)

ІІ місце

Веремійчук Лілія (2-А)

Туринський Захарій (2-Б)

Либіга Дмитро (2-Б)

Смірнов Назар (2-В)

Панзига Владислава (3-А)

Корнійчук Назар (3-А)

Ямпольська Наталія  (3-А)

Якимчук Андрій (4-А)

Нечипорук Людмила (4-А)

Степанюк Олександр (4-Б)

ІІІ місце

Колесник Макар (2-Б)

Тодосій Данило (2-В)

Літвін Зоряна (3-А)

Костюк Ангеліна (3-Б)

Бородій Євгеній (3-В)

Демчук Олександр (4-А)

Гончаров Максим (4-Б)

Гурська Єкатерина (4-В)

 

ВІТАЄМО

переможців та призерів

Малої олімпіади

з англійської мови

І місце

Демчук Олександр(4-А)

Головач Валентин (4-А)

ІІ місце

Бабій Софія (4-А)

Ворощук Анна (4-А)

Кондратюк Вікторія (4-В)

Редька Анастасія (4-Б)

Гордилюк Аліна (4-В)

Гурська Єкатерина (4-В)

ІІІ місце

Костюк Юлія (4-А)

Кушнір Вікторія (4-А)

Адашинський Артем (4-Б)

Бабкіна Дарина (4-В)

Дірей Софія (4-Б)

Поліщук Ілона (4-Б)

Журі конкурсу

Переглядів: 27 | Додав: prepodit | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Горбатюка,61,
тел./ф.:8(03840) 4-07-78,

e-mail:nvk1sh_licey@i.ua

Партнери
Комп'ютерні науки
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz