Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідПонеділок, 20.11.2017, 16:22

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Форум » Чи потрібна Україні двомовність? (Учнівський форум)
Чи потрібна Україні двомовність?
AdminДата: Середа, 03.11.2010, 13:08 | Повідомлення # 1
За активне клапання по неклакобельних ссилка)
Група: Адміністратори
Репутація: 99
Статус: Offline

Чи потрібна Україні двомовність?

Ми усі - громадяни України. Наша державна мова – українська. Вона стала не лише душею народу, а й скарбницею духовності та культури нашої древньої європейської нації. Наша мова – це те єдине, на що залишалося сподіватися у часи політичних репресій, лише вона не дозволяла втратити відчуття, що ми, українці, - єдине ціле, що ми – держава!
У світлі останніх державних змін гостро постало питання двомовності.
Тож час нам поміркувати!

Чи потрібна Україні ще одна державна мова?
Чи не стане впровадження ще однієї державної мови початком процесу розчинення однієї мови в іншій?
Чи буде двомовність двосторонньою?

P@RIZH@NINДата: Четвер, 04.11.2010, 18:27 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 0
Двомовність в Україні - це лише морока зайва. Для введення другої мови треба всі вивіски, всю документацію вести двома мовами одночасно. А також викладати і знати ОБИДВІ мови. Це крім мороки, ще коштує досить багато грошей. Це прекрасно знають політики, тому другу мову вводити ніхто не збирається. Двомовність - була піар-кампанією Януковича, але прийшовши до влада він (і це логічно і правильно) не здійснив введення другої мови в Україні. І більш за все друга мова не буде введена в Україні ще протягом дуже довгого періоду часу. Так що тут нема про що говорити.

AdminДата: Неділя, 07.11.2010, 19:17 | Повідомлення # 3
За активне клапання по неклакобельних ссилка)
Група: Адміністратори
Репутація: 99
Чи потрібна двомовність в Україні? Мова-це життя, вона робить нас тими, ким ми є.
Я вважаю, що головна проблема двомовності в Україні полягає в тому, що українці духовно мертві, вони не поважають свій народ, вони байдужі до минулого своєї рідної країни, патріотизм десь загубили.
Сьогоднішній люд вчиться не по книжках(де зображена вся мудрість і патріотизм нашого великого народу), а по телевізору, в якому крім насильства, п’янства , гулячого образу життя нічього не показують. Після цього не може вирости нормальна людина.
Ми як стадо баранів нас гонять не звісно куди. Таке враження, що Україна - це телевізор пульт якого ходить із рук в руки.
Ідеальне вбивство народу –це змусити забути їх своє майбутнє, так робили з нашою країною завжди, але тепер це роблять через телевізор, правда не оголошують про це. В донбасі - це їм вже мабуть вдалося. Люди забули культуру забули і історію. С такими темпами не стане скоро України, усі крадуть, варують, у кожного своя хата с краю.
Люди не розуміють сенс життя, люди як в тумані , дійсності не бачать. Це дуже схоже на замкнуте коло яке огороджено сталевою проволокою з якого вийти практично не можливо, в цьому кругу живуть українці яким забивають в голови те, що потрібне людям невидимкам, які панують як хочуть. Людям здається, що вони вільні , а це лише омана. Такий народ настільки великий і сильній, що дати йому розвиватися самому просто не дають.
Збили с толку люд потягом інформації
У нас в країні відбувається русифікація, людям вбили в голови що Росія - це круто, це клас, а Україна це країна в якої немає майбутнього.
Люди нічого не знають і не хочуть знати про свою країну. Це мене вбиває!
Я живу в світі клонованих біороботів яких штампує телевізор.
Тяжко мені дивитися на мою країну - її вбивають в мене на очах і я не можу нічого с цим зробити. Горько ридають всі ті ,що поклали своє життя за свою велику, вільну Україну!
Воля або смерть! - кричали козаки, як щоб і ми так закричали….
Ти не маєш права ганьбити своїх предків, пам’ятай це.

ModoДата: Понеділок, 05.09.2011, 17:18 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 0
Quote (Admin)
українці духовно мертві, вони не поважають свій народ, вони байдужі до минулого своєї рідної країни, патріотизм десь загубили...

От наша проблема і в тому, що "вони, вони, вони". Хто ВОНИ? А може, ми? Коли кожен з нас усвідомить СЕБЕ, то не буде ніяких "вони", тому що кожен відповідатиме за себе і знатиме міру цієї відповідальності.

А по темі, я особисто категорично проти двомовності в Україні. Ні, не так - від факту двомовності нікуди не дінешся, вона у нас реально є. Але я проти російської як другої державної.

Форум » Test category » Форум » Чи потрібна Україні двомовність? (Учнівський форум)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz